1. YAZARLAR

  2. Yüksel Mert

  3. Parçalanıp Çöpe Atılan Afişlerin Düşündürdükleri
Yüksel Mert

Yüksel Mert

Parçalanıp Çöpe Atılan Afişlerin Düşündürdükleri

A+A-

Bu medeni insanlara yakış(tırtıl)mayan davranışları MERTÇE kınıyorum. 

ym1-004.jpg

KOCAİSPİR AFİŞLERİ

Gazi Mustafa Kemal yada eski adıyla Selahattin ÇOLAK bulvarının sonuna doğru Sümerbank Yerleşkesindeki Hurma ağaçlarına asılan Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih KİCAİSPİR’e ait bütün afişler parçalanarak sağa sola atılmıştır. 

ym2-005.jpg

YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHIM

Her gün sabah akşam yürüyüş yaptığım Adana Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan bu bulvardaki afişler, daha düne kadar bütün ağaçlarda asili duruyordu. Bugün maalesef birileri tarafından toplanarak paramparça yapılmış ve sağa sola atılmıştır. 

ym3-004.jpg

ADANAYA YAKIŞMAYAN DAVRANIŞLAR 

Bütün parti(Li)lere aynı mesafede duran Adanalı bir okur düşünür yazar olarak bu davranışın son derece yanlış irrite çağdışı bir hoyratlık olduğunu düşünüyorum. Bu yanlısı yapanlardan Ne Zeydan KARALAR’in nede Fatih KOCAİSPİR’in haberinin bile olmadığını düşünenlerdenim. 

ym4-003.jpg

YAKIŞMAZ

Dünya İnsanlik Ailesine Her alanda saygın insanlar armağan eden Adanalılara bu tür kaba, hoyrat demokrasi terbiyesi dışı davranışlar yakışmıyor. 

HESAP SORULSUN

İletişim çağının gökte koloniler kurma noktasına geldiği, her tarafın kameralarla gözetlendiği şeffaf bir konumda bu tur davranışlara pirim verilmemelidir. “Sinek pis değil mide bulandırır.” esprisince, bu hatayı yapanlardan mutlaka hesap sorulmalı kulakları çekilmelidir.  

Belki yararlı olur düşüncesiyle mertçe paylaşmak istedim. 

Yüksel Mert Özel Haber 
Yüreğir/ ADANA/TÜRKİYE

Önceki ve Sonraki Yazılar