1. YAZARLAR

  2. Yüksel Mert

  3. Melek Kako ve Unutulmayan Komşu(luk)lar
Yüksel Mert

Yüksel Mert

Melek Kako ve Unutulmayan Komşu(luk)lar

A+A-

Deprem döneminde bitişik Komşumuz olan Hataylı PINAR ERGÜLER  ve Köpeği KAKO bizim sokakta unutulmayan ANILAR bıraktılar..

ym1-003.jpg

PAYLAŞIMCI 

Depremden etkilenen Hataylı ailelere evlerinin kapısını sonuna kadar açan  PINAR ve Saygıdeger Beyefendi eşi her vakit gülümseyen yüzleriyle, sevgi ve saygılı davranışlarıyla, paylaşımcı tutumlarıyla 2181 sokaktaki komşularının gönüllerinde nice izler bırakarak gitmişler.

ym2-004.jpg

GİTMİŞLER 

Yaklaşık beş ay kaldığımız yayladan sonra Adana’ya döndüğümüzde Mahallenin yürüyen güzelliği Melek KAKO ve Mutlu Örnek Aile mahalleden taşınmışlardı. Çünkü oturdukları müstakil kiralık ev satılmıştı. 

ym3-003.jpg

VEFA ZİYARETİ 

Bİlgisi, birikimi, insan yanı ve hümanist özellikleriyle farkını fark ettiren, Asri Mezarlık karşındaki ŞEL istasyonunda Müdürlük yapan Sevgili kardeşim Pınar ve sevimli Kopeği KAKO’ya sık sık uğrayıp vefa ziyaretleri yapıyoruz. bizim felsefemizde bize bir adım gelene biz on adım geliriz. 

ym4-002.jpg

SONUÇ 

Dostluklar güzel ANILAR UNUTULMASIN hep yaşasın diye uğrayıp acı kahvesini içtiğimiz KAKO ve Arkadaşı Pınar Hanım ile günün anısına birde mini video çektik. Buyurun hep birlikte izleyelim. 

YÜKSEL MERT ÖZEL HABER
KAMERAMAN: SONER ÇELİK 
ADANA/ TÜRKİYE

Önceki ve Sonraki Yazılar